Шампуні

Шампуні

Спробуйте новинку від "Де Ла Марк" — шампуні, у складі яких 98% компонентів природнього походження. Лише м'які ПАВ, а також рослинні екстракти та олії холодного віджиму, які дбають про волосся та шкіру голови. Ви можете обрати шампунь, який найбільше підходить вашому типу волосся. Для малюків у нашій лінійці є шампунь з особливо м'якою мийною композицією, який не подразнює оченята. Безпека складу підтверджена екосертифікатом.

УСІ ЗАСОБИ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ

gel
sh-ua
11 01

Дитячий шампунь DeLaMark

Дитячий шампунь DeLaMark

М'яка безсульфатна мийна композиція шампуню для дітей DeLaMark складається з м'яких "зелених" ПАВ, в тому числі одержаних з глюкози, кокосової та оливкової олії, амінокислот вівса та пшениці. Не містить компонентів, які можуть викликати у дитини подразнення шкіри або слизової очей. Має ледь вловимий натуральний аромат.

Шампунь для пофарбованого волосся DeLaMark

Шампунь для пофарбованого волосся DeLaMark

М'яка безсульфатна мийна композиція шампуню для пофарбованого волосся DeLaMark акуратно промиває волосся, не пересушуючи його та шкіру голови. Завдяки натуральним добавкам шампунь піклується про шкіру голови та відновлює пошкоджену структуру волосся.

Шампунь для сухого волосся DeLaMark

Шампунь для сухого волосся DeLaMark

М'яка безсульфатна мийна композиція шампуню для сухого волосся DeLaMark обережно промиває волосся, не пересушуючи його та шкіру голови. Завдяки натуральним добавкам шампунь піклується про волосся та шкіру голови.

Шампунь для жирного волосся DeLaMark

Шампунь для жирного волосся DeLaMark

Сильна безсульфатна мийна композиція шампуню для жирного волосся DeLaMark ретельно змиває жирові забруднення, але не пересушує волосся та шкіру голови і не сприяє ще більш частому миттю голови. Підходить для щоденного застосування. Завдяки натуральним добавкам шампунь доглядає за волоссям та шкірою голови.

Шампунь для нормального волосся DeLaMark

Шампунь для нормального волосся DeLaMark

М'яка безсульфатна мийна композиція шампуню для нормального волосся DeLaMark не пересушує волосся, що сприяє не частому миттю голови. До складу входять тільки "зелені" ПАР, в тому числі – одержані з протеїнів вівса. Завдяки помірному піноутворенню шампунь швидко змивається та економно витрачається.

Професійний шампунь DeLaMark

Професійний шампунь DeLaMark

Безсульфатна мийна композиція професійного шампуню DeLaMark розроблена так, щоб ретельно відмити волосся від жирового забруднення, силікону та міського пилу, але не пересушити його. Завдяки натуральним добавкам шампунь піклується про волосся та шкіру голови.