Гелі для прання

Гелі для прання

Концентровані гелі ТМ Royal Powder від компанії "Де Ла Марк" – це засоби для прання нового покоління. Це перші безфосфатні гелі для прання («рідкі пральні порошки» без фосфатів) в Україні, чия безпечність підтверджена екологічним сертифікатом «Жива планета» («зелений журавлик»). У цьому розділі ви можете більше дізнайтесь про безфосфатні рідкі засоби для прання від "Де Ла Марк".

УСІ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ПРАННЯ

b1
b2
b2
b6
b3
b4
b5

Гель для прання Royal Powder Universal

Гель для прання Royal Powder Universal

Універсальний гель для прання, що підходить для прання будь-яких типів тканини і забруднень будь-якої складності. Однаково ефективний для ручного та машинного прання. Не завдає подразнюючого ефекту і абсолютно безпечний для здоров'я людини і довкілля.

Гель для прання Royal Powder Baby

Гель для прання Royal Powder Baby

Кращий засіб для мам при щоденному пранні дитячих речей. Склад Royal Powder Baby не містить компонентів, які можуть заподіяти шкоду дитині. Видаляє всі типові забруднення на одязі і білизні ваших діток. Можна застосовувати, як для ручного, так і для автоматичного прання.

Гель для прання Royal Powder White

Гель для прання Royal Powder White

Гель Royal Powder White спеціально призначений для прання білих речей. Це рідкий засіб підходить для ручного і машинного прання. Після його використання речі стають дійсно білими, при цьому зберігають свій бездоганний зовнішній вигляд.

Гель для прання Royal Powder Black

Гель для прання Royal Powder Black

Хочете зберегти ваші чорні речі, як можна довше? Правильно за ними доглядайте! Гель для прання Royal Powder Black допоможе вам у цьому. Цей засіб підходить і для прання руками, і для пральної машини. Гель чудово зберігає чорний колір і не завдає шкоди тканинам виробу. Він не містить у своєму складі небезпечних для здоров'я речовин.

Гель для прання Royal Powder Color

Гель для прання Royal Powder Color

Концентрований гель Royal Powder Color – це кращий засіб для кольорових речей! Підходить для всіх типів тканин. Його можна використовувати як для ручного, так і для машинного прання при температурі 30-95°С. Він прекрасно зберігає кольори, видаляє забруднення середньої складності, і при цьому не псує тканини.