Гель для прання Royal Powder Universal

gel universal

Безфосфатний гель для прання Royal Powder Universal – це універсальний рідкий засіб, що замінює пральний порошок. Ефективно видаляє забруднення різної природи. Залишає ледь відчутний природний аромат свіжості. Підходить для машинного прання на коротких програмах і для ручного прання.

 Об'єм: 1 л, 2 л

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ 

Переваги

Концентрований безфосфатний гель для прання Royal Powder Universal розроблений технологами міжнародного рівня, щоб одночасно досягти трьох цілей: ефективно прати, не шкодити людині і дбайливо ставитися до природи.

Рідкий засіб для прання Royal Powder Universal - зручний в застосуванні, на відміну від пральних порошків не утворює пилу, має надійну герметичну упаковку.

Компоненти у складі гелю Royal Powder Universal:

 • Активно діють з перших хвилин прання, тому що вони вже знаходяться в розчиненому стані. Це дозволяє прати на коротких програмах.
 • Легко видаляє забруднення різної природи (піт, кров, харчові і масляні плями), а також стійкі забруднення на комірцях та манжетах.
 • Зберігають яскраві фарби кольорових речей і надають білизну - білим.
 • Не утворюють рясної піни, тому гель підходить для машинного прання.
 • Запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини.
 • Працюють при температурах від 30 до 95°С.
 • Безпечні для дітей і дорослих. Не завдають подразнюючого ефекту.
 • Мають біорозкладаність до 98%, тому не завдають шкоди природі. Безпечність гелю доведена екологічним сертифікатом «Жива планета».

Застосування

Універсальний рідкий засіб Royal Powder Universal призначений для машинного та ручного прання кольорових і білих речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Витрата гелю на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від ступеню забруднення речей і жорсткості води.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість гелю Royal Powder Universal:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забруднення

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Слабке 35 мл 45 мл 50 мл
Середнє 50 мл 75 мл 100 мл
Сильне 100 мл 125 мл 150 мл
Середнє дозування – 75 мл

Давайте порівняємо витрати гелю Royal Powder Universal з витратою середньостатистичного прального порошку з супермаркету. На одне прання в середньому витрачається 75 мл гелю Royal Powder Universal. Таким чином, однієї упаковки гелю вистачить на 13 циклів прання, або до 65 кг білизни середнього ступеню забруднення у воді середньої жорсткості (проте дуже часто речі потрібно просто трохи освіжити). Стандартної упаковки звичайного порошку (900 г), приблизною однакового по масі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на один цикл. Економія очевидна.

Склад

Вся сировина для виробництва гелю Royal Powder Universal проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, дбайливої для людини і природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Вода демінералізована Очищена вода, позбавлена залишків солей. Для покращення якості прання До 100
Мило калійне на основі рослинних олій Калійне (зелене) мило (поташ) – має протимікробні та протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (калій карбонат) з деревної кори в лісовій місцевості, використовується для нормалізації лужності від 5 до 15
Натрій карбонат – сода Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання більше 5
Комплексоутворювач Натрій лимоннокислий Сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям та розчинення вапняного осаду більше 5
Лимонна кислота Комплексоутворювач, регулятор рН. Використовується для попередження утворення накипу більше 5
Неіоногенні ПАР на рослинній основі ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Алкілполіглюкозиди ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Амфотерні ПАР Бетаїн Виготовлені з природної сировини, в поєднанні з аніонними ПАР покращують піноутворюючу здатністьі збільшують нешкідливість рецептур мийних засобів. Мають легку антибактеріальну дію більше 5
Гліцерин дистильований Покращує змочуваність тканини в процесі прання, рівномірний розподіл мийного розчину, більш глибоке проникнення у волокна тканини, посилення мийної дії. Пом'якшує та зволожує шкіру Від 1 до 5
Карбамід (сечовина) Амід вугільної кислоти . Покращує розчинність ПАР в мийному розчині. Антиоксидант. Використовується при виготовленні засобів догляду за волоссям, дезодорантів, фарб для волосся і т.д. більше 1
Антиресорбент Ксантанова камідь Попередження повторного осідання забруднень Більше 1
Консервант Захист гелю від мікроорганізмів Більше 0,2
Антиалергенна віддушка Безпечна свіжість випраних речей Більше 0,2
Оптичний відбілювач Надання сяючої білизни Більше 0,1
Барвник харчовий Для визначення кількості відміряного засобу Більше 0,002

Важливо! До складу гелю Royal Powder Universal не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, синтетичні аромати.

Коментарі до цієї статті

 • Оксанавведіть своє імя ... Оксанавведіть своє імя ...
  Среда, 16 ноября 2016 12:30

  Мені гель дуже сподобався, навіть в режимі швидкого прання результат чудовий: білизна чиста, аромат ледь відчутний, свіжий.

  Коментувати
 • Інна Інна
  Среда, 26 октября 2016 11:37

  Задоволена цим гелем: він ефективний, безпечний, з приємним ароматом.

  Коментувати
 • Даша Даша
  Вторник, 25 октября 2016 16:38

  Ніколи не пробувала гелі для прання. Але вирішила все ж таки ризикнути.
  І не дарма. Потрібно зовсім небагато гелю, щоб відіпрати речі. Гель практично не пахне, не залишається на речах

  Коментувати
 • Галина ...Кузьмин Галина ...Кузьмин
  Вторник, 25 октября 2016 12:49

  Даний засіб, чудово впорався з численними забрудненнями на білих та кольорових речах. Надав білизні приємного, ледь відчутного аромату. А головне, він цілком безпечний! Однозначно рекомендую!

  Коментувати

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається