Гель для прання Royal Powder Baby

gel babies

Безфосфатний гель для прання Royal Powder Baby розроблений з урахуванням високої чутливості шкіри немовлят. Добре справляється зі специфічними дитячими забрудненнями. Залишає злегка відчутний натуральний аромат, що дозволяє відчувати запах вашої дитини. Підходить для машинного прання на коротких програмах і для ручного прання. Випрані гелем Royal Powder Baby речі безпечні для ніжної шкіри вашого малюка.

 Об'єм: 1 л

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ 

Відеоогляд

Рекомендуємо ознайомитися з відеооглядом цього засобу, який був підготовлений блогером Вірою Біленко

Переваги

Безфосфатний гель для прання Royal Powder Baby має низький вміст ПАР та розроблений технологами міжнародного рівня, щоб одночасно досягти трьох цілей: ефективно і безпечно прати дитячі речі, не шкодити людині і дбайливо ставитися до природи.

Рідкий засіб для прання Royal Powder Baby зручний в застосуванні, на відміну від пральних порошків не утворює пилу, має надійну герметичну упаковку.

Компоненти у складі гелю Royal Powder Baby:

 • Мають біорозкладаність до 98%, тому не завдають шкоди природі. Безпека гелю доведена екологічним сертифікатом «Жива планета».
 • Активно діють з перших хвилин прання, тому що вони вже знаходяться в розчиненому стані. Це дозволяє прати на коротких програмах.
 • Легко справляються з природними забрудненнями, плямами від дитячого харчування, соків, тощо.
 • Зберігають первісний колір речей, продовжуючи їм життя.
 • Не утворюють рясної піни, тому гель підходить для машинного прання.
 • Освіжають дитячі речі, але не залишають на них запаху.
 • Запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини.
 • Працюють при температурах від 30 до 95°С.
 • Безпечні для дітей і дорослих. Не завдають подразнюючого ефекту.
 • Дозволяють не використовувати кондиціонер.

Застосування

Безфосфатний рідкий засіб Royal Powder Baby призначений для машинного й ручного прання дитячих кольорових і білих речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Витрата гелю на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від ступеню забруднення речей і жорсткості води.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість гелю Royal Powder Baby:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забруднення

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Слабке 35 мл 45 мл 50 мл
Середнє 50 мл 75 мл 100 мл
Сильне 100 мл 125 мл 150 мл
Середнє дозування – 75 мл

Давайте порівняємо витрати гелю Royal Powder Baby з витратою середньостатистичного прального порошку з супермаркету. На одне прання в середньому витрачається 75 мл гелю Royal Powder Baby. Таким чином, однієї упаковки гелю вистачить на 13 циклів прання, або до 65 кг білизни середнього ступеню забруднення у воді середньої жорсткості (проте дуже часто речі потрібно просто трохи освіжити). Стандартної упаковки звичайного порошку (900 г), приблизною однакового по масі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на один цикл. Економія очевидна.

Склад

Вся сировина для виробництва гелю Royal Powder Baby проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, дбайливого для малюка та природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Вода демінералізована Очищена вода, позбавлена залишків солей. Для покращення якості прання До 100
Мило калійне на основі рослинних олій Калійне (зелене) мило (поташ) – має протимікробні та протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (калій карбонат) з деревної кори в лісовій місцевості, використовується для нормалізації лужності від 5 до 15
Натрій карбонат – сода Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання більше 5
Комплексоутворювач Натрій лимоннокислий Сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям та розчинення вапняного осаду більше 5
Лимонна кислота Комплексоутворювач, регулятор рН. Використовується для попередження утворення накипу більше 5
Неіоногенні ПАР на рослинній основі ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Алкілполіглюкозиди ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Амфотерні ПАР Бетаїн Виготовлені з природної сировини, в поєднанні з аніонними ПАР покращують піноутворюючу здатністьі збільшують нешкідливість рецептур мийних засобів. Мають легку антибактеріальну дію більше 5
Гліцерин дистильований Покращує змочуваність тканини в процесі прання, рівномірний розподіл мийного розчину, більш глибоке проникнення у волокна тканини, посилення мийної дії. Пом'якшує та зволожує шкіру від 1 до 5
Карбамід (сечовина) Амід вугільної кислоти . Покращує розчинність ПАР в мийному розчині. Антиоксидант. Використовується при виготовленні засобів догляду за волоссям, дезодорантів, фарб для волосся і т.д. більше 1
Антиресорбент Ксантанова камідь Попередження повторного осідання забруднень більше 1
Антиалергенна віддушка Безпечна свіжість випраних речей більше 0,2
Консервант Захист гелю від мікроорганізмів більше 0,2
Барвник харчовий Для визначення кількості відміряного засобу більше 0,002

Важливо! До складу гелю Royal Powder Baby не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, оптичні відбілювачі і синтетичні ароматизатори.

Коментарі до цієї статті

 • Настя Настя
  Вторник, 25 октября 2016 21:58

  Класний гель для дитячих речей. Усуває плями різного характеру, яких на дитячих речах безліч)) Причому не лишає зовсім запаху, безпечний.

  Коментувати
 • Інна Інна
  Вторник, 25 октября 2016 12:36

  Гель надзвичайно еффективний. Використовувала, як для машинного, так и для ручного прання - забруднення зникають без сліду.

  Коментувати

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається