Гель для прання Royal Powder White

gel white

Безфосфатний гель для прання Royal Powder White – це рідкий засіб, що замінює пральний порошок для прання білих речей. Залишає злегка відчутний натуральний аромат свіжості. Підходить для замочування, машинного прання на коротких програмах і ручного прання.

 Об'єм: 1 л

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ 

Переваги

Концентрований безфосфатний гель для прання Royal Powder White розроблений технологами міжнародного рівня, щоб одночасно досягти трьох цілей: ефективно прати білі речі, не шкодити людині і дбайливо ставитися до природи.

Рідкий засіб для прання Royal Powder White зручний в застосуванні, і на відміну від пральних порошків не утворює пилу, має надійну герметичну упаковку.

Компоненти у складі гелю Royal Powder White:

 • Активно діють з перших хвилин прання, тому що вони вже знаходяться в розчиненому стані. Це дозволяє прати на коротких програмах.
 • Легко справляються з забрудненнями різної природи (піт, кров, харчові і масляні плями), перуть стійкі забруднення на комірцях та манжетах.
 • Надають справжню білизну білим речам, але безпечні і для кольорових.
 • Не утворюють рясної піни, тому гель підходить для машинного прання.
 • Працюють при температурах від 30 до 95°С.
 • Безпечні для дітей і дорослих. Не завдають подразнюючого ефекту.
 • Мають біорозкладаність до 98%, тому не завдають шкоди природі. Безпека гелю доведена екологічним сертифікатом «Жива планета».

Застосування

Безфосфатний рідкий засіб Royal Powder White призначений для машинного й ручного прання світлих і білих речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Сірий відтінок запраних речей пов'язаний з нерозчинними сполуками, осілими на тканини в жорсткій воді. Для досягнення справжньої білизни речі потрібно попередньо замочити, щоб сірий наліт розчинився.

Витрата гелю на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від ступеню забруднення речей і жорсткості води.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість гелю Royal Powder White:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забрудненості

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Слабке 35 мл 45 мл 50 мл
Середнє 50 мл 75 мл 100 мл
Сильне 100 мл 125 мл 150 мл
Середнє дозування – 75 мл

Давайте порівняємо витрати гелю Royal Powder White з витратою середньостатистичного прального порошку з супермаркету. На одне прання в середньому витрачається 75 мл гелю Royal Powder White. Таким чином, однієї упаковки гелю вистачить на 13 циклів прання, або до 65 кг білизни середнього ступеню забруднення у воді середньої жорсткості (проте дуже часто речі потрібно просто трохи освіжити). Стандартної упаковки звичайного порошку (900 г), приблизною однакового по масі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на один цикл. Економія очевидна.

Склад

Вся сировина для виробництва гелю Royal Powder White проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, дбайливої для людини і природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Вода демінералізована Очищена вода, позбавлена залишків солей. Для покращення якості прання До 100
Мило калійне на основі рослинних олій Калійне (зелене) мило (поташ) – має протимікробні та протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (калій карбонат) з деревної кори в лісовій місцевості, використовується для нормалізації лужності від 5 до 15
Натрій карбонат – сода Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання більше 5
Комплексоутворювач Натрій лимоннокислий Сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям та розчинення вапняного осаду, комплексоутворювач більше 5
Лимонна кислота Комплексоутворювач, регулятор рН. Використовується для попередження утворення накипу більше 5
Неіоногенні ПАР на рослинній основі ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Алкілполіглюкозиди ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Амфотерні ПАР Бетаїн Виготовлені з природної сировини, в поєднанні з аніонними ПАР покращують піноутворюючу здатністьі збільшують нешкідливість рецептур мийних засобів. Мають легку антибактеріальну дію більше 5
Гліцерин дистильований Покращує змочуваність тканини в процесі прання, рівномірний розподіл мийного розчину, більш глибоке проникнення у волокна тканини, посилення мийної дії. Пом'якшує та зволожує шкіру від 1 до 5
Карбамід (сечовина) Амід вугільної кислоти . Покращує розчинність ПАР в мийному розчині. Антиоксидант. Використовується при виготовленні засобів догляду за волоссям, дезодорантів, фарб для волосся і т.д. більше 1
Антиресорбент Ксантанова камідь Попередження повторного осідання забруднень більше 1
Антиалергенна віддушка Безпечна свіжість випраних речей більше 0,2
Консервант Захист гелю від мікроорганізмів більше 0,2
Оптичний відбілювач Надання сяючої білизни від 0,05 до 0,15
Барвник харчовий Для визначення кількості відміряного засобу більше 0,002

Важливо! До складу гелю Royal Powder White не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, синтетичні ароматизатори.

 

Коментар

 • Аліна Аліна
  Вторник, 25 октября 2016 18:24

  Чудовий засіб, який дбайливо очищую білі речі! Не псує тканину та має дуже приємний аромат. Мені, як алергіку, підійшов повністю, адже склад безпечний та екологічний.

  Коментувати

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається