Гель для прання Royal Powder Color

gel color

Безфосфатний гель для прання Royal Powder Color – це рідкий засіб, що замінює пральний порошок для кольорових речей. Ефективно видаляє забруднення різної природи. Зберігає насичений колір речей. Залишає злегка відчутний природний аромат свіжості. Підходить для машинного прання на коротких програмах і для ручного прання.

 Об'єм: 1 л, 2 л

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ 

Переваги

Концентрований безфосфатний гель для прання Royal Powder Color розроблений технологами міжнародного рівня, щоб одночасно досягти трьох цілей: ефективно прати кольорові речі, не шкодити людині і дбайливо ставитися до природи.

Рідкий засіб для прання Royal Powder Color зручний в застосуванні, на відміну від пральних порошків не утворює пилу, має надійну герметичну упаковку.

Компоненти у складі гелю Royal Powder Color:

 • Активно діють з перших хвилин прання, тому що вони вже знаходяться в розчиненому стані. Це дозволяє прати на коротких програмах.
 • Легко справляються з забрудненнями різної природи (піт, кров, харчові і масляні плями), перуть стійкі забруднення на комірцях та манжетах.
 • Зберігають яскраві фарби кольорових речей, підійдуть для прання темних і не викличуть фарбування білих речей.
 • Не утворюють рясної піни, тому гель підходить для машинного прання.
 • Запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини.
 • Працюють при температурах від 30 до 95°С.
 • Безпечні для дітей і дорослих. Не завдають подразнюючого ефекту.
 • Мають біорозкладаність до 98%, тому не завдають шкоди природі. Безпека гелю доведена екологічним сертифікатом «Жива планета».

Застосування

Безфосфатний рідкий засіб Royal Powder Color призначений для машинного й ручного прання кольорових речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Витрата гелю на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від ступеню забруднення речей і жорсткості води.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість гелю Royal Powder Color:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забруднення

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Слабке 35 мл 45 мл 50 мл
Середнє 50 мл 75 мл 100 мл
Сильне 100 мл 125 мл 150 мл
Середнє дозування – 75 мл

Давайте порівняємо витрати гелю Royal Powder Color з витратою середньостатистичного прального порошку з супермаркету. На одне прання в середньому витрачається 75 мл гелю Royal Powder Color. Таким чином, однієї упаковки гелю вистачить на 13 циклів прання, або до 65 кг білизни середнього ступеню забруднення у воді середньої жорсткості (проте дуже часто речі потрібно просто трохи освіжити). Стандартної упаковки звичайного порошку (900 г), приблизною однакового по масі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на один цикл. Економія очевидна.

Склад

Вся сировина для виробництва гелю Royal Powder Color проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання кольорових речей, дбайливої для людини і природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Вода демінералізованая Очищена вода, позбавлена залишків солей. Для покращення якості прання ДО 100
Мило калійне на основі рослинних олій Калійне (зелене) мило (поташ) – має протимікробні та протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (калій карбонат) з деревної кори в лісовій місцевості, використовується для нормалізації лужності від 5 до 15
Натрій карбонат – сода Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання більше 5
Комплексоутворювач Натрій лимоннокислий Сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям та розчинення вапняного осаду більше 5
Лимонна кислота Комплексоутворювач, регулятор рН. Використовується для попередження утворення накипу більше 5
Неіоногенні ПАР на рослинній основі ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Алкілполіглюкозиди ПАР, які одержують з рослинної сировини, утворює стійку піну та має добрі мийні властивості більше 5
Амфотерні ПАР Бетаїн Виготовлені з природної сировини, в поєднанні з аніонними ПАР покращують піноутворюючу здатністьі збільшують нешкідливість рецептур мийних засобів. Мають легку антибактеріальну дію більше 5
Гліцерин дистильований Покращує змочуваність тканини в процесі прання, рівномірний розподіл мийного розчину, більш глибоке проникнення у волокна тканини, посилення мийної дії. Пом'якшує та зволожує шкіру івід 1 до 5
Карбамід (сечовина) Амід вугільної кислоти . Покращує розчинність ПАР в мийному розчині. Антиоксидант. Використовується при виготовленні засобів догляду за волоссям, дезодорантів, фарб для волосся і т.д. більше 1
Антиресорбент Ксантанова камідь Попередження повторного осідання забруднень більше 1
Інгібітор переносу барвників Уповільнення втрати кольру більше 1
Харчовий барвник Для визначення кількості відміряного засобу більше 0,002
Оптичний відбілювач Надання сяючої білизни більше 0,1
Консервант Захист гелю від мікроорганізмів більше 0,2
Антиалергенна віддушка Безпечна свіжість випраних речей більше 0,2

Важливо! До складу гелю Royal Powder Color не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, синтетичні ароматизатори.

 

Коментарі до цієї статті

 • Вiолета Вiолета
  Суббота, 26 ноября 2016 01:18

  Використовую цей гель для прання кольорового і білого одягу вже більше місяця - дуже задоволена результатом! Запах у засобу легкий і свіжий. Підійшов абсолютно для всіх типів тканин і не "викрав" яскраві кольори.

  Коментувати
 • Оксана. Оксана.
  Среда, 16 ноября 2016 12:36

  Для кольорових речей це найкращий гель. який дозволяє їм залишатись такими ж яскравими. До того ж від забруднень не залишається й сліду, ще й склад гелю відмінний! Впевнена, що куплю його ще не раз!

  Коментувати
 • Віталіна Віталіна
  Четверг, 10 ноября 2016 21:53

  Незважаючи на відсутність агресивних хімічних сполук і фосфатів у складі гелю, засіб відмінно справляється з сильними забрудненнями, але при цьому абсолютно не пошкоджує тканину. Після прання кольоровий одяг виглядає більш яскравим, а з білого йде застарілий наліт жовтизни.

  Коментувати
 • Аліна Аліна
  Вторник, 25 октября 2016 18:28

  Гель для прання дуже сподобався: усі кольорові речі залишаються такими ж яскравами, коьори не вимиваються. Використовується засіб економно, до того ж об'єм флакону чудовий ;)

  Коментувати

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається