Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark "Зелений чай та жасмин"

4820152330581

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом зеленого чаю та жасмину - екологічний концентрований засіб для кінцевого етапу прання. Має безпечний для людини та довкілля склад. Випрані речі м’які та ніжні. Полегшує прасування, знімає статичну електрику та надає легкого дезинфікуючого ефекту. Випрана білизна має ніжний аромат. Підходить для всіх типів тканин, для ручного та автоматичного прання.

Не містить фосфатів, фосфонатов, ароматизаторів та агресивних консервантів, а також компонентів тваринного походження і не біорозкладних речовин. Сертифікований за міжнародним екостандартом ISO 14024.

Має низьку витрату та збільшений об’єм тари зі зручною кришкою, з допомогою якої залишки засобу стікають всередину.Однієї упаковки вистачає приблизно на 75 циклів прання.

 Об'єм:  2 л

КУПИТИ ПРОДУКТ

Переваги

Концентрований екологічний кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом зеленого чаю і жасмину розроблений відповідно до європейських екостандартів, аби чисті речі приносили вам ще більше комфорту.

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом зеленого чаю і жасмину має економну упаковку, яку можна повернути виробникові на переробку.

Обираючи кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом зеленого чаю та жасмину, ви отримуєте:

  • екологічний засіб для кінцевого етапу прання, який не містить фосфатів, силіконів, агресивних консервантів
  • випрану білизну з вишуканим ароматом зеленого чаю з квітками жасмину
  • ніжні та м'які речі без залишків миючих засобів і солей жорсткості
  • додаткову дезінфекцію випраних речей
  • не наелектризований одяг
  •  легке прасування білизни
  •  економію коштів та часу завдяки високій концентрації засобу і об’єму упаковки

Застосування

Концентрований екологічно чистий кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом зеленого чаю і жасмину призначений для кінцевого етапу машинного та ручного прання речей різних кольорів будь-якого виду тканини.

Витрата на одне прання (4-5 кг білизни) залежить від жорсткості води і виду тканини.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість кондиціонеру-ополіскувачу DeLaMark з ароматом зеленого чаю та жасмину:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Тип тканини

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Синтетична 10 мл 15 мл 20 мл
Змішана 25 мл 30 мл 35 мл
Махрова 40 мл 45 мл 50мл
Середнє дозування – 30 мл

Склад

Вся сировина для виробництва кондиціонера-ополіскувача DeLaMark з ароматом зеленого чаю та жасмину має європейське походження і проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, дбайливого для людини та довкілля:

Компонент Призначення Вміст, %
Вода демінералізована Вода, очищена від солей та інших домішок. Покращує якість прання більше 80
Катіонні ПАР Мають антикорозійні, бактерицидні, фунгіцидні та консервуючі властивості від 5 до 15
Лимонна кислота Комплексоутворювач, регулятор рН. Використовується для виведення плям та розчинення вапняного осаду менше 1
Гліцерин дистильований Покращує змочуваність тканини для більш рівномірного розподілу активної речовини на поверхні тканини. Пом'якшує та зволожує шкіру менше 1
Парфумерна композиція Видалення неприємного запаху. Використовується для надання приємного та безпечного аромату речам. від 0,1 до 1
Антибактерільна добавка - ефірна олія лаванди та розмарину Застосовується при різного роду запаеннях на шкірі, усуває почервоніння, зуд, як догляд за чутдивою шкірою. Антибактеріальна дія. менше 0,1
Консервант Захист засобу від мікроорганізмів менше 2

Важливо! До складу кондиціонера-ополіскувача для білизни DeLaMark з ароматом зеленого чаю та жасмину також не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, оптичні відбілювачі та їдкі аромати.

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається