Кондиціонер-ополіскувач Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками

4820152330611

Полюбляєте використовувати кондиціонери-ополіскувачі в процесі прання? Спробуйте цей!

Концентрований безфосфатний кондиціонер-ополіскувач ТМ Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками розроблений для того, щоб ваші речі після прання стали м'якими і приємними на дотик. Окрім того, даний продукт має антибактеріальний, дезинфікуючий і антистатичний ефект. А ще його застосування дозволить вам насолодитися неповторним весняним ароматом.

Його склад, що було розроблено кращими технологами України, є абсолютно безпечним для людини і природи. Це підтверджено наявністю екологічного сертифікату «Жива планета», який визнається в усьому світі!

Об'єм: 0,75 л

 

КУПИТИ ПРОДУКТ

Відеоогляд

Рекомендуємо ознайомитися з відеооглядом цього засобу, який був підготовлений блогером Вірою Біленко

Переваги

Концентрований безфосфатний кондиціонер-ополіскувач Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками розроблений технологами міжнародного рівня, щоб чисті речі надавали вашому життю ще більше комфорту. Компоненти у складі кондиціонера-ополіскувача Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками:

  • Підходять для тканин усіх типів, у тому числі для вовни та шовку.
  • Роблять випрані речі м'якими, пухнастими і ніжними.
  • Надають речам приємний ненав'язливий аромат.
  • Мають біорозкладаність до 98%.
  • Полегшують процес прасування.
  • Надають антистатичний і антибактеріальний ефект.
  • Безпечні для дітей і дорослих. Не завдають подразнюючого ефекту.
  • Якість підтверджена екологічним сертифікатом «Жива планета».

Концентрований безфосфатний кондиціонер-ополіскувач Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками спеціально розроблений, щоб зробити чисту білизну м'якою і ніжною. Підходить для тканин всіх типів. Додатково дезінфікує і надає підбадьорливий аромат квітучого лугу. Знімає статичну електрику і полегшує прасування.

Застосування

Концентрований безфосфатний кондиціонер-ополіскувач Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками призначений для завершального етапу машинного і ручного прання речей всіх кольорів та будь-якого типу тканини.

Витрата на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від жорсткості води і типу тканини.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість кондиціонера-ополіскувача Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Тип тканини

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Синтетична 10 мл 15 мл 20 мл
Змішана 25 мл 30 мл 35 мл
Махрова 40 мл 45 мл 50мл
Середнє дозування – 30 мл

Склад

Вся сировина для виробництва кондиціонеру Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання, дбайливого для людини і природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Вода демінералізована Очищена вода, позбавлена залишків солей. Для покращення якості прання більше 80
Катіонні ПАР Катіоноактивні ПАР мають антикорозійні, бактерицидні, фунгіцидні та консервуючі властивості від 5 до 15
Лимонна кислота Натуральна кислота. Комплексоутворювач, регулятор рН. Використовується для видалення плям та розчинення вапняного осаду менше 1
Гліцерин дистильований Покращує змочуваність тканини та сприяє більш рівномірному розподілу активної речовини на поверхні тканини. Пом'якшує та зволожує шкіру менше 1
Віддушка антиалергенна Видалення неприємного запаху. Використовують для надання приємного та безпечного аромату речам від 0,1 до 1
Консервант Захист засобу від мікроорганізмів менше 0,2
Антибактеріальна добавка - ефірна олія лаванди або розмарину Добре справляється з різноманітними запаленнями та подразненнями на шкірі, усуває почервоніння, лущення та свербіж, що дозволяє успішно використовувати його для догляду за чутливою шкірою, схильної до алергії. Антибактеріальна дія менше 0,1
Натуральний ароматизатор   більше 0,15

Важливо! До складу кондиціонера-ополіскувача для білизни Royal Powder з квітковим ароматом з деревними нотками не входять: фосфати та інші сполуки фосфору, хлор, оптичні відбілювачі і синтетичні ароматизатори.

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається