Мило для прання

Мило для прання

Чи може господарське мило бути дбайливим для ваших рук? Так, якщо це гліцеринове мило для прання DeLaMark.
Шматочок такого мила для ручного прання повинен бути у кожної господині. Якщо вам потрібно швидко щось запрати - це найкращий варіант! Воно зовсім не сушить шкіру ваших рук, як відомі традиційні аналоги. Має приємний квітковий аромат, а не їдкий неприємний. Склад мила абсолютно безпечний, гіпоалергенний і дозволяє використовувати його і для дитячої білизни.
Мило DeLaMark легко видаляє навіть застарілі плями, а також плями крові, поту, чорнила, вина, соку, трави і т.п. До того ж гліцеринове господарське мило підійде для прання будь-яких тканин, і делікатних також - шовку, вовни, шифону та інших.

Якість наших продуктів не голослівна. Його підтверджує екологічний сертифікат «Жива планета» («зелений журавлик»).

Дізнайтеся більше про види гліцеринового мила DeLaMark у цьому розділі!

УСІ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ПРАННЯ

b1
b2
b2
b6
b3
b4
b5

Дитяче гліцеринове мило DeLaMark

Дитяче гліцеринове мило DeLaMark

Плями на дитячому одязі знайомі кожній мамі. Виводити їх без жодних зусиль допоможе дитяче гліцеринове мило DeLaMark. Це пральний засіб українського виробництва виводить будь-які плями, і для цього не потрібно вмикати пральну машинку, достатньо просто запрати під проточною водою. Склад дитячого господарського мила абсолютно безпечний.

Гліцеринове мило DeLaMark з відбілювачем

Гліцеринове мило DeLaMark з відбілювачем

Щоб швидко позбутися від будь-яких плям на світлих тканинах, килимах, меблях, скористайтеся гліцериновим господарським милом DeLaMark з відбілювачем. Ефект буде навіть при пранні в холодній воді. Склад цього прального засобу безпечний і не має запаху.

Гліцеринове мило DeLaMark з ароматом свіжості

Гліцеринове мило DeLaMark з ароматом свіжості

Гліцеринове мило з ароматом свіжості DeLaMark додасть тонкого і ніжного аромату вашим речам. Ви переконаєтеся, що користуватися таким милом для ручного прання не тільки ефективно, але й приємно. Воно підходить для будь-яких тканин, включаючи шовк, шерсть і т.д