Рідкі засоби для прання

Рідкі засоби для прання

Концентровані рідкі мийні засоби ТМ Royal Powder від компанії "Де Ла Марк" - революційна новинка як для повсякденного прання, так і для догляду за речами з мембранних тканин чи делікатними виробами. Низька в'язкість дозволяє засобу діяти на коротких програмах прання з перших хвилин. Екосертификат "Жива планета" ("Зелений журавлик") підтверджує безпеку засобів для людей та природи. Взнайте більше про нові рідини для прання від "Де Ла Марк" в цьому розділі.

УСІ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ПРАННЯ

b1
b2
b2
b6
b3
b4
b5

Рідина для прання Royal Powder Baby

Рідина для прання Royal Powder Baby

Безпечний та ефективний засіб для повсякденного прання дитячих речей. Добре виполіскується. Не містить шкідливих для здоров'я малюка компонентів, в тому числі ензимів та відбілювачів. Містить "зелені" ПАР, а також натуральне мило. Залишає ледь відчутний аромат. Підходить для всіх видів тканин, для машинного та ручного прання.

Рідина для прання Royal Powder Universal

Рідина для прання Royal Powder Universal

Універсальний засіб для щоденного прання. Дозволяє прати за низьких температур та на коротких програмах прання, при цьому економить ваші ресурси. Справляється з масними, харчовими та іншими складними плямами. Добре виполіскується. Підходить для бавовняних, синтетичних чи змішаних тканин будь-яких кольорів. Можна використовувати для ручного прання.

Рідина для прання Royal Powder Color

Рідина для прання Royal Powder Color

Спеціальний засіб для кольорових виробів, який допомагає зберегти їх яскравість, тому що ефективно діє на швидких програмах прання та містить компоненти, що попереджають втрату кольору. Захищає речі від полиняння. Підходить для бавовняних, синтетичних чи змішаних тканин.

Рідина для прання Royal Powder Delicate

Рідина для прання Royal Powder Delicate

Нелужний засіб, який дбайливо видаляє забруднення з поверхні вовни та шовку. Не містить ензимів, які можуть зруйнувати натуральні волокна. Ефективно працює при низьких температурах і добре виполіскується, не залишаючи розводів. Зберігає початковий колір виробів. Підходить також для прання делікатних речей з бавовни, льону, конопель та інших натуральних волокон.

Рідина для прання Royal Powder Membrane

Рідина для прання Royal Powder Membrane

Спеціальний засіб, який не руйнує структуру мембранних тканин. Містить компоненти, що попереджають повторне осідання бруду під час прання. Не містить ензимів, відбілювачів, нерозчинних частинок, тому властивості виробів з мембрани зберігаються навіть після багатократних прань. Добре виполіскується та не залишає розводів.