Пральні порошки

Пральні порошки

Концентровані пральні порошки ТМ Royal Powder від компанії "Де Ла Марк" – це перші безфосфатні пральні порошки в Україні, безпека яких підтверджена екологічним сертифікатом «Жива планета» («зелений журавлик»). Дізнайтеся більше про безфосфатні пральні порошки від "Де Ла Марк" в цьому розділі.

УСІ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ПРАННЯ

b1
b2
b2
b6
b3
b4
b5

Пральний порошок Royal Powder Universal

Пральний порошок Royal Powder Universal

Концентрований пральний порошок Royal Powder Universal дбайливо доглядає за речами і не завдає шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу. Він підійде для прання як чорних, кольорових, так і білих речей, і навіть дитячої білизни від одного року.

Пральний порошок Royal Powder Baby

Пральний порошок Royal Powder Baby

Кращий вибір для вашої дитини – це безфосфатний концентрований порошок Royal Powder Baby. У своєму складі він має органічну мильну основу, та не містить шкідливих для дитини компонентів. Підходить для прання білизни для немовлят з 1-го місяця життя. Легко справляється з типовими забрудненнями на дитячих речах.

Пральний порошок Royal Powder White

Пральний порошок Royal Powder White

Полюбляєте вдягатись у біле? Тоді ви точно знаєте, як складно доглядати за такими речами. Але користуючись пральним порошком Royal Powder White, все буде набагато простіше. Цей концентрований безфосфатний порошок легко видаляє забруднення, зберігає білизну одягу, і при цьому, не шкодить тканинам.

Пральний порошок Royal Powder Black

Пральний порошок Royal Powder Black

Чорні речі завжди потребують особливого догляду. Пральний порошок Royal Powder Black допоможе вам зберегти їх колір без жодних зусиль. Він не шкодить тканинам і не містить фосфатів і шкідливих для вашого здоров'я речовин.

Пральний порошок Royal Powder Color

Пральний порошок Royal Powder Color

Зберегти яскраві кольори після прання Вам допоможе Royal Powder Color. Цей безфосфатний концентрований порошок легко видаляє різні види забруднень, зберігає кольори ваших речей яскравими, як щойно після покупки, і при цьому зовсім не завдає їм шкоди.

Пральний порошок Royal Powder Delicate

Пральний порошок Royal Powder Delicate

Royal Powder Delicate призначений для прання вибагливих делікатних тканин, таких як вовна, шовк і тому подібне. Цей безфосфатний концентрований порошок не має у своєму складі агресивних речовин, здатних завдати шкоди тканині, підходить для ручного і машинного прання. Він зберігає кольори ваших речей і легко видаляє будь-які плями.

Пральный порошок Royal Powder Professional

Пральный порошок Royal Powder Professional

Найкращий засіб для складних забруднень – це Royal Powder Professional. До складу цього концентрованого порошку входять речовини, які впораються з плямами, що найважче піддаються видаленню. При цьому він абсолютно безпечний і зберігає відмінний вигляд і колір ваших речей.