Пральний порошок Royal Powder White

white

Безфосфатний пральний порошок для білих речей Royal Powder White спеціально розроблений, щоб подолати сіруватий відтінок білизни, що з'являється після багаторазового прання. Причиною цього є жорстка вода, через яку на речах осідають нерозчинні кальцієві або магнієві солі поверхнево-активних речовин, і забруднення з миючого розчину.

 Об'єм: 0,5 кг; 1 кг.

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ 

Переваги

Концентрований безфосфатний пральний порошок для білих речей Royal Powder White розроблений технологами міжнародного рівня, щоб білі речі залишалися по-справжньому білими. Завдяки активному кисню в його складі досягається білизна, безпечна для тканини, людини і природи.

Безфосфатний пральний порошок Royal Powder White:

 • Ефективно відпирає білі речі, але також безпечний і для кольорових.
 • Завдяки декільком видам ПАР і ензимів (ферментів) у своєму складі, легко справляється з забрудненнями різної природи (піт, кров, харчові і масляні плями) і відпирає стійкі забруднення на комірцях та манжетах.
 • Надає справжню білизну білим речам.
 • Має знижене піноутворення, тому підходить для машинного прання.
 • Має надійну упаковку з мірною ложечкою всередині коробки. Не пилить і зручний у користуванні.
 • Працює при температурах від 30 до 95 °С.
 • Запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини.
 • Добре виполіскується, не залишаючи на одязі речовин, здатних викликати подразнення.
 • Залишає злегка відчутний натуральний аромат свіжості.
 • Не завдає подразнюючого ефекту.
 • Має біорозкладаність до 98%, тому не завдає шкоди природі. Його безпечність доведена екологічним сертифікатом «Жива планета».

Застосування

Безфосфатний пральний порошок Royal Powder White призначений для машинного й ручного прання світлих і білих речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Важливо! Ензими (ферменти) працюють при температурі до 40 °С, а кисневий відбілювач ефективний при температурі вище 60 ° С. Тому якщо вам потрібно приділити більше уваги видаленню плям, обирайте низький температурний режим прання, а якщо відбілюванню - високий. При цьому враховуйте тип тканини. Для досягнення справжньої білизни, речі потрібно попередньо замочити, щоб сірий наліт на запраній тканині розчинився.

Витрата порошку на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від ступеня забруднення речей і жорсткості води.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість прального порошку Royal Powder White:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забруднення

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Слабке 35 мл 45 мл 50 мл
Середнє 50 мл 60 мл 70 мл
Сильне 75 мл 90 мл 100 мл
Середнє дозування – 60 мл

Для зручності дозування використовуючи мірну ложечку всередині коробки (1 мірна ложечка = 20 мл).

Давайте порівняємо витрату порошку Royal Powder White з витратою середньостатистичного прального порошку з супермаркету. На одне прання в середньому витрачається 60 мл, або 50 г, прального порошку Royal Powder White. Таким чином, 1 кг порошку вистачить на 20 використань, або до 100 кг, білизни середнього ступеню забруднення у воді середньої жорсткості. Стандартної упаковки звичайного порошку в 900 г, приблизною рівній по масі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на прання. Економія очевидна.

Склад

Вся сировина для виробництва порошку Royal Powder White проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання білих речей, дбайливого для людини і природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Натрій карбонат - сода кальцінована Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання. від 25 до 30
Сіль кухонна харчова Створення йонної сили розчину. від 15 до 30
Натрій бікарбонат – сода харчова Пом'якшує воду. Покращує процес прання. від 5 до 15
Мило калійне на основі рослинних олій Калійне (зелене) мило (поташ) – має протимікробні та протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (калій карбонат) з деревної кори. від 5 до 15
Натрій силікат Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання, захист пральної машини від накипу та корозії металевих деталей машини. Разом із содою та лимонною кислотою забезпечують буферну ємність мийного розчину (тобто, мийний розчин зберігає постійну лужність на весь час прання). Со-антиресорбент. від 5 до 15
Кисневий відбілювач Джерело атомарного (активного) кисню - сильного окисника, що руйнує плями; має антибактеріальну дію. від 5 до 15
Комплексоутворювач Натрій глюконат Органічна сполука, яка запобігає відкладенню солей, пом'якшує воду та покращує якість прання. більше 5
Лимонна кислота Використовується для видалення плям та розчинення вапняного осаду, комплексоутворювач. більше 5
Неіоногенні ПАР на рослинній основі Покращення змочуваності, видалення жирових плям. більше 5
Ензими (ферменти) Біодобавки для видалення стійких плям різної природи. більше 1
Антиресорбент Ксантанова камедь Запобігання повторного осідання бруду. більше 1
Антиалергенна віддушка Безпечна свіжість випраних речей. більше 0,1
Оптичний відбілювач Надання сяйва білизни більше 0,01
Натуральний ароматизатор   більше 0,15

Важливо! До складу прального порошку Royal Powder White не входять: хлор, гідросульфати, фосфати та інші сполуки фосфору, цеоліти, синтетичні ароматизатори.

 

Коментарі до цієї статті

 • Віталіна Віталіна
  Четверг, 10 ноября 2016 22:19

  Порошок відмінно справляється з забрудненнями, не псуючи при цьому тканину. Наліт жовтизни дійсно йде, правда, якщо він не сильно застарілий . А ще мені дуже cподобався легкий свіжий аромат цього засобу.

  Коментувати
 • Маша Маша
  Понедельник, 30 мая 2016 19:33

  хочу безкоштовно отримати пральний порошок, щоб знати чи варто його купувати

  Коментувати

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається