Пральний порошок Royal Powder Black

black

Безфосфатний пральний порошок для чорних і темних речей Royal Powder Black спеціально розроблений, щоб зберегти насичений колір речей навіть після 100-го прання! Не містить барвників. Підходить для прання чорної нижньої білизни. Залишає злегка відчутний природній аромат свіжості.

 Об'єм: 0,5 кг

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ 

Переваги

Концентрований безфосфатний пральний порошок для чорних і темних речей Royal Powder Black розроблений технологами міжнародного рівня, щоб ефективно відпирати темні речі, зберігаючи інтенсивність їх кольору. Також підійде для прання світлих речей, не викликаючи їх забарвлення.

Безфосфатний пральний порошок Royal Powder Black:

  • Завдяки декільком видам ПАР і ензимів (ферментів) у своєму складі легко видаляє забруднення різної природи (піт, кров, харчові і масляні плями).
  • Завдяки фіксатору барвника уповільнює знебарвлення чорного кольору, надовго зберігаючи його глибину.
  • Має знижене піноутворення, тому підходить для машинного прання.
  • Працює при температурах від 30 до 95°С.
  • Запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах пральної машини.
  • Добре виполіскується, не залишаючи на одязі речовин, здатних викликати подразнення.
  • Не завдає подразнюючого ефекту.
  • Має надійну упаковку з мірною ложечкою всередині коробки. Не пилить і зручний у користуванні.
  • Має біорозкладаність до 98%, тому не завдає шкоди природі. Його безпечність доведена екологічним сертифікатом «Жива планета».

Використання

Безфосфатний пральний порошок Royal Powder Black призначений для машинного та ручного прання чорних і темних речей з бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин, а також тканин зі змішаних волокон.

Витрата порошку на один цикл прання з середньою завантаженістю пральної машини (4-5 кг білизни) залежить від ступеню забруднення речей і жорсткості води.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість прального порошку Royal Powder Black:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забруднення

Жорсткість води (dH)
М’яка (0…7°) Середня (7…14°) Жорстка (14…21°)
Слабке 35 мл 45 мл 50 мл
Середнє 50 мл 60 мл 70 мл
Сильне 75 мл 90 мл 100 мл
Середнє дозування – 60 мл

Давайте порівняємо витрату порошку Royal Powder Black з витратою середньостатистичного прального порошку з супермаркету. На одне прання в середньому витрачається 60 мл, або 50 г, прального порошку Royal Powder Black. Таким чином, 1 кг порошку вистачить на 20 циклів прання, або до 100 кг, білизни середнього ступеню забруднення у воді середньої жорсткості. Стандартної упаковки звичайного порошку в 900 г, приблизною рівній по масі, вистачить усього на 6 циклів прання з розрахунку в середньому 150 г на прання. Економія очевидна.

Склад

Вся сировина для виробництва порошку Royal Powder Black проходить суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для досягнення найкращого результату прання чорних речей, дбайливого для людини і природи:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Натрій карбонат - сода кальцінована Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання. від 15 до 30
Сіль кухонна харчова Створення йонної сили розчину. від 20 до 30
Мило калійне на основі рослинних олій Калійне (зелене) мило (поташ) – має протимікробні та протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (калій карбонат) з деревної кори. від 5 до 15
Натрій бікарбонат – сода харчова Пом'якшує воду. Покращує процес прання. від 5 до 15
Натрій силікат Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для одержання кращого результату прання, захист пральної машини від накипу та корозії металевих деталей машини. Разом із содою та лимонною кислотою забезпечують буферну ємність мийного розчину (тобто, мийний розчин зберігає постійну лужність на весь час прання). Со-антиресорбент. від 5 до 15
Силікат натрію Створення лужного середовища для кращої роботи ПАР, зв'язування солей жорсткості для отримання кращого результату прання, захист пральної машини від накипу від 1 до 5
Комплексоутворювач Натрій глюконат Органічна сполука, яка запобігає відкладенню солей, пом'якшує воду та покращує якість прання. більше 5
Лимонна кислота Використовується для видалення плям та розчинення вапняного осаду, комплексоутворювач. більше 5
Неіоногенні ПАР на рослинній основі Покращення змочуваності, видалення жирових плям більше 5
Інгібітор переносу барвників Уповільнення вимивання фарб з волокон тканини більше 1
Ензими (ферменти) Біодобавки для видалення стійких плям різної природи більше 1
Антиресорбент Ксантанова камедь Запобігання повторного осідання бруду більше 1
Антиалергенна віддушка Безпечна свіжість випраних речей більше 0,1
Натуральний ароматизатор   ≤0,15

Важливо! До складу прального порошку Royal Powder Black не входять: хлор, фосфати та інші сполуки фосфору, цеоліти, синтетичні ароматизатори.

 

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається