Підсилювачі прання

Підсилювачі прання

Напевно кожна господиня мріє про такі універсальні засоби для прання, що без проблем виводили б всі можливі плями з одягу, не вимивали колір тканин, зберігали їх прекрасний зовнішній вигляд, і при цьому були б безпечними для здоров'я. Здавалося би, що неможливо об’єднати всі ці якості: якщо виводити плями і зберігати колір, то, як правило, такий засіб містить шкідливі речовини, або якщо до його складу входять лише натуральні компоненти, то він не ефективний ...
Проте компанія "Де Ла Марк" зробила неможливе! Кисневий відбілювач Royal Powder - і ефективний, і безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища. Він підходить для будь-яких типів тканини будь-якого кольору, прекрасно виводить плями будь-якої складності і не містить шкідливих компонентів.

Використовуйте кисневий відбілювач з безфосфатними пральними порошками Royal Powder.

Більш детально про підсилювачі для прання ви зможете дізнатися в цьому розділі. Слідкуйте за новинками!

УСІ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ПРАННЯ

b1
b2
b2
b6
b3
b4
b5

Кисневий відбілювач Royal Powder (3 в 1)

Кисневий відбілювач Royal Powder (3 в 1)

Ефективний універсальний засіб для боротьби з будь-якими видами забруднень. Не містить шкідливих речовин, небезпечних для людини і довкілля. Використовуйте кисневий відбілювач разом з безфосфатними пральними порошками Royal Powder.

Екологічний  засіб для прання DeLaMark  3 в 1

Екологічний засіб для прання DeLaMark 3 в 1

Екологічний засіб для прання DeLaMark на основі кисневого відбілювача одночасно виконує три функції: 1) виводить плями, 2) посилює ефект прання, 3) відбілює за допомогою активного кисню, не руйнуючи колір та структуру тканини. Підходить як підсилювач прання і засобу для виведення плям для білих та кольорових тканин. Випрані речі стають яскравішими. Без запаху.