Екологічний засіб для прання DeLaMark 3 в 1

OXI

Екологічний засіб для прання DeLaMark 3 в 1 ефективний завдяки високій концентрації кисневого відбілювача на основі соди та перекису водню. У водному розчині засіб утворює атомарний кисень, який м'яко відбілює, знебарвлює кольорові плями та знешкоджує мікроби. При цьому волокна тканини не руйнуються.

На відміну від відбілювачів на основі хлору, кисневий відбілювач не забруднює навколишнє середовище та безпечний для людини.

 Об'єм: 1 кг

 

 

 

 

КУПИТИ ПРОДУКТ

Переваги

Екологічний засіб для прання DeLaMark 3 в 1 не містить лугу та підходить для тканин всіх типів. Може застосовуватися на всіх режимах прання, максимально ефективно в діапазоні температур від 40 до 950С.

Додавання засобу DeLaMark 3 в 1 на основі кисневого відбілювача дозволяє:

  • отримати відмінний результат прання дуже забруднених речей;
  • економити пральний порошок;
  • продовжити життя улюблених речей, відновивши їх яскравість;
  • надати ідеальну білизну світлим речам;
  • в разі необхідності продезинфікувати.

Застосування

Витрата на одне прання (4-5 кг білизни) залежить від ступеню забруднення речей та цілі використання.

Для щоденного прання додайте 1 мірну ложечку засобу 3 в 1 до прального порошку або гелю для прання. Для досягнення ідеальної білизни білих речей періть при максимально можливій для тканини температурі.

Для прання середньо- та сильно забруднених речей застосовуйте засіб в кількості 2-3 ложок для замочування або попереднього прання, а також використовуйте як підсилювач основного прання.

Для видалення плям розчиніть 3 мірних ложки засобу з порошком або гелем для прання, помістіть речі в мийний розчин на 10 хвилин, після чого додатково потріть плями для кращого проникнення кисневого відбілювача у волокна. Залиште речі в мийному розчині ще на годину, після чого виперіть їх у звичний спосіб.

Якщо є потреба видалити особливо стійке забруднення, намочіть теплою водою ділянку тканини з плямою, нанесіть за допомогою мірної ложки трохи кисневого відбілювача. Через 10-20 хв. сполосніть і виперіть річ у звичний спосіб.

Скористайтеся таблицею, щоб правильно підібрати потрібну кількість засобу для прання DeLaMark 3 в 1:

Дозування для одного циклу машинного прання (4-5 кг)

Ступінь забруднення Машинне прання Ручне прання (на 10 л води) Видалення плям
Слабке 20 мл 20 мл 60 мл
Середнє 40 мл 40 мл 60 мл
Сильне 60 мл 60 мл 60
Середнє дозування – 40 мл

Для зручності дозування використовуйте мірну ложечку всередині коробки (1 мірна ложечка = 20 мл). Ложечку можна повернути на утилізацію кур'єру інтернет-магазиу при отриманні наступного замовлення.

Склад

95% компонентів в складі засоби для прання DeLaMark 3 в 1 має природне походження та проходить суворий контроль. Співвідношення компонентів оптимально підібране для досягнення найкращого результату прання, дбайливого для людини, довкілля речей:

Інгредієнт Призначення Вміст, %
Кисневий відбілювач Джерело атомарного (активного) кисню - сильного окисника, що руйнує плями без ушкодження волокон тканини; має антибактеріальну дію більше 60
Натрієва сіль лимонної кислоти (цитрат натрію) Регулювання рН мийного розчину, пом'якшення води від 10 до 20
Аніонні ПАВ Зчеплення жирових забруднень від 1 до 5

Важливо! До складу засобу 3 в 1 на основі кисневого відбілювача від DeLaMark не входять: хлор, гідросульфіти, фосфати та інші сполуки фосфору, ароматизатори.

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається