Історія компанії

 

 • Народження компанії

  Діяльність нашої компанії розпочалася в "далекому" 2008 році з організації імпорту безфосфатних пральних порошків з Японії до України. Чому саме звідти? Та тому, що саме Японія першою відмовилася від використання фосфатів у продуктах побутової хімії, і тому стала фундатором руху за безпечну побутову хімію у всьому світі. Протягом майже всього року ми не лише імпортували ці незнайомі для більшості українців продукти в нашу країну, а й розпочали роботу з організації системи зручної покупки безфосфатних засобів для прання, а саме почали постачати їх до торговельних мереж. Першою торгівельною мережею, що почала реалізовувати безпечну побутову хімію, стала національна мережа магазинів "Епіцентр".

 • Народження "Королівського порошку"

  Вже на початку цього року, ми прийняли непросте і несподіване навіть для нас самих рішення - ми захотіли налагодити виробництво безпечної побутової хімії в Україні! З цією метою, ми залучили найкращих технологів з усього світу, заручившись їх підтримкою в такому непростому і самовпевненому проекті. Для нас було важливо отримати пральний порошок, який буде не просто безпечним (тобто не буде містити агресивних по відношенню до людини і природи сполук), але й буде мати високу ефективність. Тому в команду розробників увійшли тільки ті фахівці, які мали підтверджений успішний досвід в розробці таких засобів. І через півроку вони нарешті розробили формулу саме того продукту, який ми і хотіли. Ми дали йому ім'я "ROYAL POWDER"! Вже до кінця року налагодили власну лінію виробництва свого першого прального порошку, підписавши прямі договори постачання з провідними світовими виробниками компонентів для побутової хімії. 

 • Cтановлення бренду

  Хоча назва ТОВ «Де Ла Марк» з'явилася в 2008 році, справжнім брендом вона стала тільки у 2010-му. За ці два роки концентрований універсальний пральний порошок Royal Powder став популярним серед шанувальників безфосфатних порошків. Тому лінійка пральних порошків Royal Powder розширилася – вона поповнилась порошками призначеними для прання дитячих речей, Royal Powder Baby, і для прання білих речей, Royal Powder White.

 • Розширення асортименту

  До цього року для багатьох постійних покупців назва молодої компанії «Де Ла Марк» вже стала синонімом безпечного та якісного прання. Аби задовольнити потреби вимогливих шанувальників чистоти, ми розширили асортимент пральних порошків. Тепер можна досягти бездоганних результатів прання кольорових виробів з Royal Powder Color, подовжити термін життя чорних речей з Royal Powder Black, не зіпсувати шовковий та шерстяний одяг з Royal Powder Delicate, а також випрати цупкі або сильно забруднені речі з Royal Powder Professional.

  Окрім цього, в 2011 році було розпочато виробництво революційних миючих засобів для посуду з ефірними маслами.

 • Глобальні зміни рецептури і перше визнання

  Свого часу багато хто з виробників пральних порошків застосовували цеоліти як альтернативу фосфатам. Але з часом стало відомо, що і вони не позбавлені недоліків: будучи цілком безпечними для людини, нерозчинні у воді цеоліти засмічують водопровід. Тому європейські виробники екологічних порошков почали від них відмовлятися. У 2012 році цим шляхом вирішила піти і компанія «Де Ла Марк», глобально змінивши рецептуру порошків. Тепер в порошках ТМ Royal Powder для зниження жорсткості води застосовуються розчинні і безпечні для довкілля силікати і карбонати.

  Переконані у високій якості своєї продукції, компанія «Де Ла Марк» у 2012 році взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України». Лінійка концентрованих безфосфатних порошків Royal Powder від «Де Ла Марк» стала лауреатом цього конкурсу.

 • І знову розширення асортименту

  У всьому світі набирають популярність рідкі засоби для прання. Слідуючи цим тенденціям, в 2013 році компанія «Де Ла Марк» запустила у виробництво концентровані безфосфатні гелі для прання.

  Для багатьох важливим є аромат випраної білизни. У цьому ж році прихильники прання з DeLaMark змогли насолодитися трьома вишуканими запахами кондиціонерів для білизни (квітковий з нотками деревини, квітково-фруктовий з нотками амбри, квітково-зелений), які також забезпечують м’якість випраних речей та не дозволяють їм електризуватися.

 • Ми все невпинно зростаємо, та підтверджуємо екологічність своїх продуктів

  Насамперед продукцію компанії «Де Ла Марк» виготовляли таким чином, щоб зробити її безпечною для людини і довкілля. У 2014 році компанія вирішила офіційно підтвердити цей факт. Того ж року її виробництво пройшло сертифікацію згідно ISO 14024, що гарантує екологічність його роботи. В результаті «Де Ла Марк» стала першою компанією з поміж всіх українських виробників побутової хімії, що отримала міжнародний екосертифікат «Жива планета».

  У 2014 році розпочав роботу фірмовий інтернет-магазин «Royal Powder Shop», в якому можна придбати продукцію ТМ Royal Powder і DeLaMark без посередників, і часто - за приємною акційною ціною.

  Компанія продовжила тішити своїх прихильників, запропонувавши їм лінію безпечних засобів по догляду за домом. Їх склад дозволяє застосовувати засоби для кухні, ванної та туалету навіть на поверхнях, що контактують з їжею (окрім алюмінієвих).

  У тому ж році лінія безпечних засобів для прання ще поповнилась - у виробництво було запущено засіб 3 в 1, що посилює дію прального порошку: плямовивідник, відновник кольору і кисневий відбілювач.

 • Рух без зупинок


  Компанія «Де Ла Марк» продовжує рух у вибраному напрямку, і в 2015 році розпочала виробництво твердого гліцеринового мила для прання.

  Власникики посудомийних машин цього року змогли оцінити нові концентровані безфосфатні засоби виробництва «Де Ла Марк»: порошок, сіль і ополіскувач для посудомийної машини.

  Попереду - нові цілі. Залишайтеся з нами і чистота у вашому домі буде безпечною!


  Але хіба в безфосфатних порошках застосовуються якісь секретні технології? Насправді ні. Виробляти безпечну побутову хімію можна і в нашій країні. Просто необхідно позбутися звичних стереотипів, зокрема коли використовуючи найдешевші інгредієнти, виробники мають за мету отримати великий об’єм продукції і продати її якнайдорожче безтурботним споживачам.

  Передусім ми вирішили, що наші покупці – це саме ті споживачі, що думають. Це ті, хто шукає найкраще - пральні порошки без фосфатів і з оптимальним вмістом ПАР. До 2020 року всі українські виробники пральних порошків зобов'язані відмовитися від фосфатів. Ми не стали чекати на цей день і зібрали команду досвідчених технологів, що спеціалізуються на виробництві побутової хімії, з метою виготовити український безфосфатний порошок, що не поступається за якістю затребуваним закордонним засобам.